| PeRicoL.de.eXploZie6 a întrebat:

Noaptea trecuta am avut 3 vise. In fiecare murea cineva. Ce parere aveti? Care se fie cauza?

Răspuns Câştigător
| remusinho a răspuns:

Cauzele ar putea fi mai multe: teama de abandon, sentimente de fustrare, teama de singuratate sau de marginalizare, lipsa de ocrotire

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Is doar niste viseoh go on. N-are rost sa le iei in serios.

| GnnAndra a răspuns:

Ori te-ai uitat la niste filme horror ori le-a murit moartea la cei pe care i-ai visathee hee! Asa se spune in popor.Nu te ingrijora din cauza unor vise.Cu cat le dai mai multa atentie cu atat mai multe vise de astea vei avea!

| Rizer a răspuns:

Se schimba vremea (asta inseamna cand visezi morti)!

| ChibiRose a răspuns:

Daca ai omorat moartea lor ai grija ca se razbuna celelalte morti pe tine.

| 1stea a răspuns:

Castigi la loto! happy glumesc

Nu se intampla nimic. daca visezi ceva frumos inseamna ca se intampla ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine sfarsitul lumii.pazea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele pot insemna ceva, deci ai grija de tine si de cei dragi.Am avut si eu 3 vise in care murea cineva ca si la tine.Am avut grija eu de mine insumi dar mi-a murit catelelul

| catalinutza_8298 a răspuns:

Paithinking Sincer Se zice ca le-ai omorat moartea eu asa stiu ca dar ai grijasad