| PeRicoL.de.eXploZie6 a întrebat:

Noaptea trecuta am avut 3 vise. In fiecare murea cineva. Ce parere aveti? Care se fie cauza? [ poate fiindca maine e Ziua Mortilor thinking ]...
Dau funda rosie laughing [ spre disperarea multora ]

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Da, aşa am păţit şi eurolling on the floor), trebuie să dai(u) de "pomană"tongue!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai grija ce ai visat sa nu se intample.Ai vazut in Final Destination, cu previziunile tipului aluia frumusellaughing

| Katalynutza99 a răspuns:

Nu se stie. Poate te-ai culcat cu ganduri rele, poate pentru ca sambata este pomenirea mortilor.Sambata da si tu de pomana la cineva sarac.
Inca ceva:dacand nai mai dat de pomana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sambata e pominrie mortilor si trebuie sa di de pomana

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Ei bine poate iti moare cineva din familie. Dar am un sfat pentru tine:da de pomana si vorbeste cu un preot.

| AlexaCh a răspuns:

Nu ezista ziua moirtilor
big grin