| Aditzaaaa a întrebat:

Salut.Sunt curioasa sa stiu daca la liceu exista catalog? La liceu iti pune nota si ti-o trece in catalog? Daca nu, unde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Hai ca e buna asta! Dar unde sa ti-o treaca? In telefon? Normal ca ti-o trece in catalog!
Doamne ce face gimnaziul din om! Aveti impresia ca aia au de toate si cand ajungeti la liceu o sa muriti de saracie!
Dar lasa ca ajungi tu la liceu! Daca esti a 8-a mai sunt 2 luni si vei vedea cum e liceul bobocelule!winking

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bineinteles ca existahappy

Janina
| Janina a răspuns:

Da, exista catalog, carnet de note; toate cele

| ellai a răspuns:

Exista catalog.la liceu este la fel ca la generala numai ca putin mai greu cu materiile. scuze dar nu scapi de catalog tongue

| CompleteAndUtter a răspuns:

Da, la liceu este exact ca la scoala in privinta notelor. Teze, note se trec in catalog, care exista laughing big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antitemepenet19191,hai ca e tare, sa mai aiba Adriana 2 luni pana la liceulaughingmai bine zis 2 ani, ca de-abia a trecut a saptealaughing