| Winniee a întrebat:

Nu imi place cum arat! Prietenii imi spun ca-s frumoasa dar cand ma uit in oglinda nu imi place ce vad.Nu sun grasa, ci slaba(nu la exces) a, parul lung si fata rotunda, Am breton si il prind mereu sus.As vrea sa imi schimb tunsoare. Dar cum? Cand mi-am facut bretonu` imi statea urat asa ca mi l-am prins sus. Dar acum daca imi iese urat? Daca vreti o poza ceva sa analizati Trimiteti-mi un mesaj si va dau id.

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Tocmai m-am uitat pe profilul tau de hi5 sa vad daca totusi zici ca esti " urata " :-@
Esti foarte frumoasa :x sa stii! ai un par frumos.

P. s 1: Daca vrei sa-ti mai prinzi bretonul sus, sfatul meu este sa nu-l lipesti de cap, sa-l ridici in sus ca vei arata altfel :*.
daca totusi zici ca vrei sa te tunzi cred ca ti-ar sta bine asa http://www.flu.ro/files/articles/31/2455/2455_big.jpg [ este o tunsoare bob ] eu sunt la fel tunsa, la avatar aici pe TPU aveam parul mai lung dar m-am tuns si-mi place foarte mult :D.
P. s 2: Daca ai parul mai des iti sta bine tunsoarea asta. ar trebui sa te indrepti cu placa destul de des [ asta-i in cazul daca ai parul ondulat ].

Ai putea sa te tunzi si asa http://i0.data.avantaje.mysitepreview.info/......intr-o.jpg
si asta-mi place foarte mult :x... cu capetele in afara. Acum tu decizi cum crezi ca ti-ar sta mai bine!

bafta! :* [ o zi frumoasa in continuare >:D< ].

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu ti se va spune ca esti frumoasa.Rar cand oameni zic asta chiar e purul adevar.Destul de delicat acest capitol daca e sa te gandesti la gusturile fiecaruiathinking
Oricum nu trebuie sa iti pese de ce zic altiiwinking
Ramane-ti fidela tie si propriilor idei despre tine.Nu intotdeauna o privire in oglinda cu ochiul critic releva adevarulhappy
Poti sa iti faci bretonul intr-o partewinking

| Elena1234456 a răspuns:

M-am uitat pe profilul tau de pe hi5.cred ca arati foarte bine.nu trebuie sa schimbi nimic, doar atitudinea in care te veziwinking.

| irbis a răspuns:

De ce consideri ca nu esti frumoasa?

| mirelgmm a răspuns:

Fa-ti o freza originala care te caracterizeazawinking eu am cea mai ciudata tunsoare din scoala unii zic ca is dus dar la altii le place originalitatea,, toti cu aceeasi freza ma enerveaza.
apropo daca vrei un corp bun apucate de sport.gimnastica hambal.sau stie eu ce iti placewinking succes id meu e mirel_GMM2000 daca vrei sa vbwinking

| Kodokuna a răspuns:

M-am uitat pe hi5-ul tau. pot sa zic ca ti-ar sta bine cu bretonul dat intr-o parte, dar nu lipit de cap.

| (0$t!n@ a răspuns:

Trebuie sati fi facut tu o imagine cum ai vrea sa arati(ma refer la fata) nu sunt o secialista dar imi dau si eu cu parerea, eu cred ca ar trebui sa te tunzi cu ai vazut/ti-ai imaginat o freza BETON. marea majoritate a fetelor sunt mai indraznete si isi fac tot felul de freze si pana la urma se poarta de ce nu incerci? fii tu asta e secretul frumusetii simtete bine in pielea ta! de cele mai multe ori nu trebuie sa tii cont de parerea tuturor fii tu si sigur fiecare fata e originala pentru ca daca o sa incerci sa o copiezi pe alta fata normal ca atunci te compari cu ea si nu o sati mai placa cum arati tu.bafta in continuare si fii tu insati nu copia pe nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de urat poate sa iese? Incearca. Cere ajutorul prietenilor care te plac asa cum esti.Fi mai sigura pe tine.Nu astepta misto-urile celor de pe TPU sa te faca sa te simti mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea exterioara este pasiva. La varsta ta, subiect de discutiehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ingrijora de acum ca inca esti mica lasa sa mai cresti ca te schimbi oricum esti simpatik big grin