| mihaibrad a întrebat:

Observ ca nu mai pot raspunde la nicio intrebare.
Nu sunt interesat de tricoul acela, sau de competitia prvind userul cu cele mai multe raspunsuri, raspund acum pentru ca acum am timp si chef, de ce sunt blocat?
Multam de raspuns

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Stai linistit, poate vei primi un raspuns mult peste masura si ii vei acorda "premiul" ajut atat cat si cum pot.
O seara bunahappy

9 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Primesti vreun mesaj de eroare sa ce anume se intampla?

Alexandra - TPU

| mihaibrad explică (pentru TPU.ro):

...dureaza o vreme, exista un delay mare la postarea unui raspuns, iar mai apoi el nu e postat, finalul fiind un mesaj de genul (citez cu aproximatie): "raspunsul nu a putut fi postat.
Un prieten care m-a m-ai ajutat cu o problema aici, pe site, crede ca asta apare la ore de varf, cand aveti serverul suprasolicitat
dunno, eu am raportat problema si ideea lui

| TPU.ro a răspuns (pentru mihaibrad):

Noi nu am reusit sa reproducem eroarea si nici nu am primit plangeri din partea altor utilizatori legate de acest aspect. Te-ai mai lovit de ea? Ai certitudinea ca totul e ok cu viteza conexiunii tale la internet?

Alexandra - TPU

| mihaibrad explică (pentru TPU.ro):

Already solvedhappy
but thx

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.
extras din blog TPU
O seara bunahappy

| mihaibrad explică (pentru caramela):

M-ar mira sa fie asta motivul, deoarece primesc constant confirmari pe email de pe TPU.
E drept, nu retin daca atunci cand am deschis contul am si confirmat adresa de email...dar... hm
Oricum, nu am doar 10 intrebari, am peste 100

| caramela a răspuns (pentru mihaibrad):

100 date doar astazi?
http://www.tpu.ro/contact
trimite aici un mesaj.

| mihaibrad explică (pentru caramela):

Per total, nu doar azi happy
cunosc modalitatea de a contacta siteul, multam!
speram la o lamurire legata de acel blocaj, aici, ca sa nu mai astept email de la ei
multam oricum pentru efort, daca nu primesc raspuns de la ei, o sa iti dau o funda mare si rosie tie happy

| caramela a răspuns (pentru mihaibrad):

Stai linistit, poate vei primi un raspuns mult peste masura si ii vei acorda "premiul" ajut atat cat si cum pot.
O seara bunahappy

| mihaibrad explică:

E a 4a oara cand nu pot sa raspund la o intrebare, intr-un interval de 15 minute
well, asta este, renunt
oricum la 16 vine minunatia de la servici si ma umfla de pene