| thefighter1 a întrebat:

"Ce-ai mai facut?". este una din cele mai grele intrebari.ce ai putea raspunde la asta?

9 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Trebuie sa asculti Parazitzii :
"una mica fara lovele"!

| Elvina a răspuns:

Asta e grea? Fii serios. La altele despre fizica cuantica ce faci?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Elvina):

Răspunzi cu "nu ştiu" sau "nu-mi pasă".

| Elvina a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu as raspunde cu "stai sa mai citesc si apoi vorbim. Ce carti imi recomanzi?"

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Elvina):

Dacă m-ar fi interesat fizica cuantică, aş fi citit până acum să aflu mai multe despre aceasta. Sau orice alt domeniu.
Dar simplul fapt că-s paralel cu chestia aia, mă face să dau un răspuns sec, de genul cum am zis eu mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine este cea mai usoara intrebare, pentru ca pot povesti despre orice amanunt si sa duc vorba unde vreau eu.

Răspuns utilizator avertizat