| dedeuh a întrebat:

In ultimul timp ma plictisesc din ce in ce mai rau la calculator ask muzica si vb pe mess. Ce idei aveti? Ce as putea sa fac ceva mai interesant cand stau la calculator sau spuneti-mi jopcuri mai interesante sau alte activitati la calculator! fundita

5 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

JazzJackrabbit! E grozav.

| Aylee a răspuns:

Du-te la sala, fa fitness happy

| xcandyoyo a răspuns:

Pai si eu ma plictisesc ...in fiecar ezi stau la calculator vb pe mess ask muzica.chestii deas'tea insa eu mai ies afara cu prietenii si facem farse la telefon ne plimbam mergem la suc...

| Sellena_4766 a răspuns:

Pff,pai ai putea sa iti faci un blog, e simplu si distractiv
www.wordpress.com
un joc super ar fi :
www.stardoll.com
iar ca sa nu te plictisesti poti incerca chaturile.

| anya_1621 a răspuns:

De jucat sunt jocuri super pe facebook daca ai...altceva mai bine iesi la o plimbare pe afara decat sa te plictisesti la calculator. fundasmug