| Loly.Emh a întrebat:

Am o problema cu lista de messenger.Nu imi mai apar id-urile! Pur si simplu sunt sterse.Tin sa mentionez ca nu stie nimeni parola in afara de mine.Si cand am intrat pe mess mai aveam ceva id-uri dupa cand am iesit si intrat iar [interval de 5min]am observat ca numai am niciun.
Stie careva din ce cauza?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Te-ai conectat de pe telefon sau tableta in ultimul timp?

| Contele1 a răspuns (pentru Purec):

Si eu am aceeasi problema si da am intrat pe telefon

| Contele1 a răspuns (pentru Purec):

Si eu am aceeasi problema si da am intrat pe telefon daca stii ce e de facut zi-mi te rogbig grin.

| Alchemy a răspuns:

1. Apasa pe lista dai ctrl+h. (s-ar putea sa ai doar contactele vizibile)
2. Ai un cookie stealer in email si l-ai accesat, asa ar putea fi aflat parola.
3. Ai prieteni care iti stiu data de nastere, numele sau au incercat sa se conecteze, cu datele acelea.
Dami id tau.

| lore12345 a răspuns:

Te rog zi-mi si mie cum ai rezolvat problema

| vasy32 a răspuns:

Buna.Aceeasi problema am si eu, daca ai gasit rezolvarea te rog sa imi zici si mie