| AndreeaKsjdj a întrebat:

Heei!
Azi cand am intrat pe mess aveam toate contactele dar dupa m-am deconectat si am intrat la loc si mai aveam de cat vreo' 10 din 80 straight face|||
Acum ceva zile mi-am instalat mess'ul pe telefon si in agenda mi'au aparut contactele si le'am sters de acolo.
O avea vreo' legatura?
Stie careva cum le pot recupera?

FUNDA!

1 răspuns:
| mihai1997 a răspuns:

Pai normal ca are legatura...ca e aceeasi chestie daca stergi de pe telefon se vor sterge automat si de pc...nu cred ca se mai pot recupera numai daca. ceri id din nou