| candydream a întrebat:

O sa merg la mare si nu merg cu colegii deci ce pot sa fac pe autocar in afara de a asculta muzica.Si mai am o intrebare. Ce mancare imi pot pune cu mine?
P. S. Pornesc seara nu dimineata. Dau funda si voturi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SunShine_3722 a răspuns:

Eu ieri am venit de la mare. si nu am fost cu colegii. chiar am fost cu unii care nu ii stiam prea bine. o sa iti gasesti tu ceva de facut... imposibil si nu iti gasesti o ocupatie!
eu am plecat seara si pana dimineata pe la 10 nu am dormit de loc... mi-am luat 3 sandwich-uri... si nu prea mi-au ajuns.

| ionela_2810 a răspuns:

Te mai poti juca pe telefon.