| Grils27 a întrebat:

Ce sa fac pe autocar incat sa nu ma plictisesc (in afara de a asculta muzica)? Merg cu mama in Bistrita ceea ce inseamna 2h 30 min din Cluj cu autocarul.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Citesti o carte, nu e mai inteligent ce spui?

| m1dn1gh7 a răspuns:

Fa-ti un playlist cu cea mai buna muzica si ascult-o pana ajungi, eu asta fac mereu, si ma uit pe geam. Daca ai net pe telefon citeste ceva interesant, de la rubrici "Stiati ca?".

| Grils27 explică (pentru m1dn1gh7):

Nu prea pot folosi telefonul pentru ca se descarca repede, o sa ma si joc insa nu pot foarte mult

| MedionTcO a răspuns:

Daca este vorba de telefon de ce nu incerci niste jocuri? Recomand Hill Climb Racing 2. Este foarte atractiv. Nici nu stii cand ai ajuns. Drum bun!

| Grils27 explică (pentru MedionTcO):

Nu prea folosi telefonul pentru ca se descarca repede, o sa ma si joc insa nu pot foarte mult

| FratelePetarda a răspuns:

Poți chiar să te culci