| izab3llaa a întrebat:

Ofer loc de munca la domiciliu. Poti castiga intre 100-300$ pe saptamana doar petrecand cateva ore pe zi in fata calculatorului (3-4 ore pe zi in functie de timpul dumneavoastra liber). Disponibil in toate orasele! Cu cat muncesti mai mult cu atat castigul tau va fi mai mare.Va asteptam cu mult drag in echipa noastra.Pentru mai multe detalii trimite-ti un e-mail cu textul LUCREZ ACASA la adresa allexandra56@yahoo.com.

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Interesant anuntul tau. Pentru cei interesati eu am reusit sa castig niste bani cu informatiile de pe site-ul http://www.munca-la-domiciliu.com

| Fizy93 a răspuns:

Daca e vorba de vizionarea reclamelor nu cred ca se castiga atat >big grin

| izab3llaa explică (pentru Fizy93):

Este vorba despre postarea unor anunturi. iar pentru fiecare prieten inregistrat castigi 1, 25 $. Deci e foarte simplu sa castigi acei bani. Cu cat postezi mamulte anunturi, cu atat oamenii o sa te caute mai mult si cu atat se vor inregistra mai multi.

| izab3llaa explică:

Da? Dar cu ladys tare mult castigi! Te milogesti la oameni sa cumpere niste produse de care nimeni nu a auzit si castigi 2-3 lei! Eu inca mai practic acest job part-time, si sa stii ca castig mult mai mult decat sa ma milogesc pentru 2-3 leiwinking.