| MariaO a întrebat:

Ofer loc de munca la domiciliu. Poti castiga intre 100-300$ pe saptamana doar petrecand cateva ore pe zi in fata calculatorului (3-4 ore pe zi in functie de timpul dumneavoastra liber). Cu cat muncesti mai mult cu atat castigul tau va fi mai mare.Va asteptam cu mult drag in echipa noastra.Pentru mai multe detalii trimite-ti un e-mail cu textul LUCREZ ACASA la adresa sushi_si_coliva@yahoo.com.

9 răspunsuri:
| izab3llaa a răspuns:

Daca ai da mai multe detalii sa stii ca ar fi mai muti interesati de oferta tawinking.

| MariaO explică (pentru izab3llaa):

De ce nu ar fi oricum, ca doar sa scrii un mail nu costa si nu are ce rau sa iti fata? happy Oricum, am spus ca este vorba de niste chestionare iar am apoi de facut reclama unui site.

| sshhh a răspuns:

Buna,nu cred ca merge treaba asta, ai reusit tu sa scoti de pe acel site? Eu am citit in mai multe locuri ca este SCAM, ca nu plateste

| Andrei07565486 a răspuns:

Mai multe detalii, ce trebuie sa facilaughing)). ia uimeste ne:

| MariaO explică:

Eu spun ca nu va costa nimic daca trimiteti un mail la adresa aceea, care este a mea, iar eu va voi da etaliile acolo happy Nu este vorba de videochat si nici nu trebuie sa platiti ceva.

| MariaO explică:

Pentru ca pe mail ti-as fi trimis un document mai detaliat. Este vorba de niste chestionare pentru completarea carora esti platit.

| FesCuDungi a răspuns:

Dar de ce nu am putea primi si aici cateva informatii?

| olian a răspuns:

Eu ti-am trimis un e-mail l-ai primit?

| ElenaMaria1 a răspuns:

Si ce trebuie sa faci? si cati ani sa ai?