| kopotoru a întrebat:

Ozn ati vazut la padurea baciu careva? fara sa spuneti ca nu exista asa ceva la baciu

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am fost pe acolo dar nu am vazut asa ceva.Si daca nu exista de ce sa nu spunem asta?

| BiuL a răspuns:

N-am vazut.

| KodrutZ a răspuns:

E la fel ca treaba cu dumnezo' - poate nu l-ai vazut tu, da' sa nu cumva sa indraznesti sa spui ca nu exista!
@kopotoru: Poate ca acolo a existat o aparitie OZN la un moment dat, acum crezi ca o sa stea ala sa orbiteze pe deasupra padurii pina il vad toti utilizatorii TPU care trec pe acolo?

| LeMousiqe a răspuns:

Buna, pai in primul rand tot ce se poate big grin!