| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma am nevoie de un raspuns concret!
Am auzit ca pe 31 va fi greva generala in romania, pensionarii si profesorii si toti bugetari vor iesi in strada pentru a face greva generala...
Vreau sa stiu ca sa nu imi fac planuri, este sau nu liber in primele 2 saptamani din Iunie?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Fă-ţi un plan după cum crezi că se vor derula lucrurile, dar şi unul de rezervă pentru cazul în care nu va fi aşa cum îţi doreşti.

| Nu conteaza a răspuns:

Nu se stie nimic. am intrebat azi 5 profesori, niciunu nu a zis ceva concret