| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma este ceva concret?
Cand va fi greva cand pot sa imi fac odata planurile ca numai inteleg nimic...
Ce am inteles e ca asta e ultima saptamana din anul scolar si ca in primele saptamani din iunie respectiv ultimele 2 saptamana de scoala le vom recupera pe parcursul verii pentru incheierea mediilor... sa ma corecteze cineva

2 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Nu se stie nimic, nimic nu este concret. Vom trai si vom vedea. Sa speram ca nu va fi greva, nu as vrea sa stau si sa recuperez orele pierdute in toiul verii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balba malba cine esti tu aaaaaaaaaaa

Întrebări recente