| gabrielosss98 a întrebat:

in ultima sapt de scoala respectiv de pe 17 pana pe 22 iunie se mai pun note? Si ce facem in saptamana aia in afara de predatl manualelor?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu, nu se mai pun note ci din contra se incheie mediile, este consiliul profesoral si premiera, multi nici nu vor mai ajunge la scoala pe 22 iunie pentru ca festivitatea de premiere se face undeva pe la mijlocul saptamanii.Cu mai multe nu te pot ajuta, doar sa-ti urez o vacanta placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| UnNumeCiudat a răspuns:

Mergem la graqdina cu tigani