| AlexaCh a întrebat:

Pana la urma maqine mergem la scoala sau nu?

Răspuns Câştigător
| andreutza94 a răspuns:

Depinde de unde esti. Am auzit ca in judetul Galati elevii mai stau si maine acasica. Norocosii...

7 răspunsuri:
| AndreeaG a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, da! Eu sunt din Bucuresti si maine ma duc la scoala!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Bucurestiul merge maine la scoala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit de la TV ca nu se merge la scoala nici maine! In plus la scoala mea ( nr 19 ) nu se fac ore! Depinde in ce scoala esti! Vorbeste cu colegii sa vezi daca ei merg! Si oricum nu cred ca ar strica sa stay un pic de vorba cu colegii daca nu se fac orehee hee pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta cei din Bucuresti merg la scoala, maine 10 februarie.

| bibicool:d a răspuns:

Nu se stie concret, inca!

| izabella45 a răspuns:

Da miercuri mergem la scoala

| izabella45 a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si maine merg... daca esti si u din bucuresti mergi la scoala...