| marialarysa a întrebat:

Pe ce site pot pune o poza iar dupa sa o decupez si sa o pun pe o alta poza?

6 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Scrie la google: pizap. si dai la care vrei tu, din categoriile alea.

| RainboyDash a răspuns:

Asta poti sa o faci si in paint, folosesti pozele de pe desktop si dai Edit de pe bara de sus - Paste from si alegi de pe desktop happy

| cristinutzamicutza2002 a răspuns:

O poti decupa pe http://pixlr.com/,dai pe Open Pixlr editor (Advanced),apesi pe Deschideti imaginea din calculator(alegi imaginea pe care vrei sa o decupezi),intr-o parte iti apare un lacatel:dai dublu-clic pe el,iar in cealalta parte iti apare o guma,dai pe ea,si incepi sa stergi conturul. Apesi pe "X", salvezi imaginea, iti alegi un nume pentru poza, si unde iti scrie "JPG", dai pe sagetuta sa fie "PNG" si o salvezi.Aceasta poza o poti pune in alta poza pe oricare alt site(pizap, photoscape, etc...). Sper ca ti-am fost de folos!

| marialarysa explică (pentru cristinutzamicutza2002):

Nu merge sa o fac png crying am dat la png dar nu mergee crying

| andygg a răspuns:

Poti face asta si in paint, este simplu trebuie sa lucrezi cu cate o poza pe rand nu-ti face griji nu e greu da add la geamanu_andrei@yahoo.com daca chiar ai nevoie de ajutor si nu te descurci