| sweetale12 a întrebat:

Pe hartie stiu sa desenez destul de bine... dar pe desenatori.ro nu...sad As vrea sa stiu si eu sa desenez! Voi cum reusiti sa denenati?

5 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Sora mea desena pe desenatori.ro (oOandreeaOo) si ii ies destul de bine desenelehappyTrebuie doar sa exersezihappy (numele contului, daca te intereseaza cumva, este angiandu)Succes!

| Pinkyx a răspuns:

Nici eu nu pot sa desenez f bine.
Uita-te la tutoriale pe youtube:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nu stiu, fiecare persoana vede lucruri din alt punct incepe cu ceva usor incet incet si vei reusi

| kitty_3942 a răspuns:

Aceasi chestie mi se intampla si mie happy St foarte buna la desen chiar am participat la concursuri Insa pe desenatori.ro =0 sadSincer nu stiu dc, s-ar putea din cauza instrumentelor pe care le folosesti cand desenezi pe desenatori Sincer conteza cum desenezi pe hartie! whistling