| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Pe voi ce va face sa va simtiti fericiti? funda pentru cel mai frumos raspuns

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa fiu impreuna cu oamenii la care tin happy

| push2gl a răspuns:

Sa fiu impreuna cu cei dragi la petreceri

| XatomisX a răspuns:

Dragostea ma face fericit happy

| andreyutzzu3 a răspuns:

Vara si vacanta, sa stai toata noaptea si sa admiri stelele, sa mergi la o petrecere si sa iesi cu 3-4 prieteni, toti sa mergem pe 3 carari happy, sunt multe

| zahy a răspuns:

Atunci cand sunt in tara mea si ii am pe cei dragi langa mine.

| Bєshka a răspuns:

Muzica mereu cand ascult muzica sunt happy.sau ma fac si laudele de ex de la profesori sau mai ales de la mama.cand o vad pe mama fericita si eu sunt.sau daca primesc o nota buna.sau daca imi gasesc un prieten.dar cel mai mult daca toti ma apreciaza.

| MaicutaMaui a răspuns:

As fi vrut sa ma indragostesc macar o singura data. Sunt sigura ca asta m-ar face cea mai fericita din lume. Nu vreau funda!

| Yasmine18 a răspuns:

Ma simt as atunci cand imi dau seama ca sunt mai mult decat mi-am imaginat vreodata, ca pot mai mult, cand iubesc tot ce ma inconjoara, cand pot sa ajut fara sa cer nimic in schimb.

| AndriesStefanIulian a răspuns:

Sincer sa fiu, pentru a fi fericit trebuie sa fii cu persoana pe care o iubesti, sa te eliberezi de stres, sa fii optimist si cu zambetul pe buze, sa nu te gandesti la ce va urma sau prin ce ai trecut, sa traiesti clipa la maxim! Atunci te simpti cu adevarat fericithappy