| Constantin1963 a întrebat:

Ce va face sa va simtiti fericiti?

Răspuns Câştigător
| yumary a răspuns:

Ciocolata happy
Prietenii
Familia
Muzica
Desenul
Cerul instelat
Somnul
Cartofii prajiti laughing
Animalele de companiewinking
kisslove struck

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ca sunt inca in viata in ciuda tuturor obstacolelor, ca am familia langa mine la bine si la greu/ ca fiica mea iubeste si este iubita, ca a intrat la facultate, fiul ca este alaturi de mine mereu/ca am ce mi-am dorit/ un sot iubitor si 2 copii minunati, mama ca e langa mine cand intampin probleme, astea ma fac pe mine multumita si fericita
O seara minunata sa aihappy

| DNSK a răspuns:

Lucrurile simple

Răspuns utilizator avertizat
| Bernoullie a răspuns:

Ma simt as atunci cand imi dau seama ca sunt mai mult decat mi-am imaginat vreodata, ca pot mai mult, cand iubesc tot ce ma inconjoara, cand pot sa ajut fara sa cer nimic in schimb.

| sublime89 a răspuns:

Astronomia.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Gandul mortii.

| SebylVane1890 a răspuns:

Iesirile cu prietenii
Clatitele cu ciocolata...laughing
Poezia
Muzica
Familia
Cititul(depinde de starea in care sunt)
"Te iubesc"-de la familie si prieteni
Amintirile placute
Joaca cu fratele si tata
Somnul
Imbratisarile(nu pot trai fara ele big grin)
Copii mici si inocentilove struck
Citatele ce-mi ajung la inimabig grin
Orice ce trece de bariere si-mi atinge inima fara ca macar sa-mi dau seama, daruindu-mi un zambet dulcebig grin

| cllaudDia a răspuns:

Ma simt fericita atunci cand imi vad parintii si iubitul fericiti, fara probleme, sanatosi si in viata.

| Deduleț a răspuns:

Pai...sunt multe lucruri,dar pe mine ma face fericita iesitul cu prietenii(ma simt cam goala pe dinauntru fara ei laughing ),holbatul la persoana iubita chiar daca nu stie ca il plac,desenatul,ascultatul muzicii,si ma mai face fericita cand prietenele mele cele mai bune vin, ma imbratiseaza, si imi zic, te iubesc Dede! Aproape ca plang de fericirelaughingpoate unii vor zice ca exagerez, dar eu ma bucur de fiecare clipahappy

| Saviour a răspuns:

Prietenii,sportul,animalele si muzica(in unele cazuri) big grin

| roxybarnoyu a răspuns:

Sunt fericita atunci cand sunt cu familia, suntem toti sanatosi etc.sunt fericita cand iau o nota buna, cand sunt cu prietenii.sunt fericita mai tot timpul. funda?

| petronela17 a răspuns:

Pe mine cam tot ce e injurul meu, in afara de bani