| kaTTsu a întrebat:

Ce va face sa va simtiti fericiti si de ce?

41 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.mobile.de/......71307.html o masina la fel ca aia, in alb perlat sau camaleon folie trasa pe ea, si distractie plimbari. agatat gagici

| Simpatic a răspuns:

Cand sunt pe droguri

| kaTTsu explică (pentru Simpatic):

Trist, dar na, alegerea ta laughing

| Drimmero a răspuns:

Sanatatea ma face mereu sa fiu fericit, cand ma simt perfect atat fizic, psihic si emotional, acele momente cand simti efectiv ca nimeni si nimic nu ar putea sa te doboare atunci, aia e fericirea suprema, cand toate sunt cum trebuie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In cazul meu nu pot sa descriu, pot sa fac o multime de lucruri si in mai multe sa gasesc fericirea, iar asta nu poate fi descrisa de un lucru anume.

Seara faina!

| kaTTsu explică (pentru DoarBogdan):

Nu am inteles nimic laughing, practic iti gasesti fericirea in orice si nu mai are rost sa mentionezi un anume lucru laughing O seara faina si tie!

| DoarBogdan a răspuns (pentru kaTTsu):

Pai da, aparent nu ai inteles. Dar este ok, candva poate o sa intelegi big grin

| kaTTsu explică (pentru DoarBogdan):

Sau poate incerci sa te exprimi mai coerent happy

| Freya1 a răspuns:

Gândul ca intr-o zi imi termin casa, ca o sa stau linistită si o sa imi fac o familie exact cum vreau eu.

| kaTTsu explică (pentru Freya1):

Foarte frumos, iti uresc mult succes si forta, ca sa le poti indeplini.

| kaTTsu explică (pentru anonimg):

Foarte frumos, eu nu sunt o persoana foarte mult ancorata in aspectul acesta, legat de credinta. Stiu ca ceva Atotputernic exista, doar ca sunt atat de multe religii si atat de multi Dumnezei incat, prefer sa cred in el dupa felul meu de a fi, nu dupa ce-mi spune unul si altul happy

| anonimg a răspuns (pentru kaTTsu):

Fericirea este o educatie, nu o stare. Este o educatie bazata pe cunoastere, pe incredere, in orice stare ne-am afla.

| kaTTsu explică (pentru anonimg):

Te contrazic atat eu cat si stiinta, cat si dex-ul, dar fie cum spui tu. xD

| faruitoruldechei566 a răspuns (pentru anonimg):

Pai tu inseamnca ca esti analafabet

| Frank51 a răspuns:

Cand fac unboxing la orice chestie imi cumpar laughing

| kaTTsu explică (pentru Frank51):

Te inteleg si mie imi place sa deschid chestii pe care le cumpar, desii stiu exact ce este acolo, e placerea aia sa le deschizi, mai ales mirosul acela de "nou" laughing) genial

| gemeni6226 a răspuns:

Cand pot sa ajut si cand ma simt de folos.Si cand in jurul meu toata lumea e ok.

| StrongHeart a răspuns:

Cainele meu care acum e la tara si nu l-am vazut de mult timp.

| kaTTsu explică (pentru StrongHeart):

Ce dragut, si mie imi plac animalele, am un catel mic de 12 ani, e cam batranel, dar il ador. asa ca te inteleg perfect

| CleanHeart a răspuns:

Lucrurile simple si semnificative, momentele frumoase petrecute langa cei dragi

| kaTTsu explică (pentru CleanHeart):

Frumos, ma bucur pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fericita când îmi merge bine la facultate. Când am reușite acolo sunt fericita și am chef sa merg la shopping. Când ma întorc sunt și mai fericita

| kaTTsu explică (pentru anonim_4396):

Foarte dragut, ma bucur ca-ti merge bine la facultate si-ti doresc o absolvire usoara. La partea cu shopping-ul te inteleg si mie imi place sa imi dedic ore intregi, mai ales online fiind mai comod. E o senzatie foarte placuta. Cateodata ma trezesc ca-mi cumpar lucruri de care nici macar nu am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rugăciunea, când pot să mă deschid cu adevărat. Când nu reușesc asta, nici măcar ea nu mă mai face... sad

| kaTTsu explică (pentru anonim_4396):

Foarte frumos, eu nu ma consider o persoana foarte aproape de credinta, sunt credincios, doar ca nu fanatic, stiu ca exista o legatura fina intre noi si Dumnezeu, doar ca nu imi plac anumite lucruri impuse, prefer sa le simt si sa le aleg dupa propria voie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kaTTsu):

Oricum..."Legea" Noului Legământ este una a harului, a libertății, a iubirii, a puterii de a face bine. Iar un om născut din Dumnezeu nu va privi "regulile" Lui ca pe ceva impus, ci ca pe ceva ce face din proprie dorință, întrucât Dumnezeu locuiește în el. big grin

| kaTTsu explică (pentru anonim_4396):

Superb, multumesc pentru raspuns!

| Adrian5575 a răspuns:

Eu sunt fericit cand ma inteleg bine cu iubita. In ultima vreme ne certam cam des. Sunt mai multe lucruri care ma fac fericit, dar asta mi-a trecut prima data prin minte.

| kaTTsu explică (pentru Adrian5575):

Foarte fain, sper sa va intelegeti si sa va iubiti mult!

| Adrian5575 a răspuns (pentru kaTTsu):

Multumesc frumos happy

| marinaru777 a răspuns:

Cand te rogi pentru ca este Adevarul in rugaciune.

| Emazio a răspuns:

Faptul ca traiesc

| kaTTsu explică (pentru Emazio):

Dap, bravo tie, poate daca am gandi toti asa, am fi mai fericiti!

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

-Propria mea existenta
-Ascultand muzica care imi place
-Urmarind filmele care imi plac
-Jucand jocurile mele favorite
-Petrecerile alaturi de cei dragi, acum mai rare din pacate din cauza pandemiei
-Chipsurile
-Locul meu de munca

| kaTTsu explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Felicitari, ma bucur ca esti fericita si implinita!

| BlackLight1987 a răspuns:

Cand ma trezesc dimineața, și îmi văd fetita și soția zâmbind!

| kaTTsu explică (pentru BlackLight1987):

Superb! Sper sa ajung si eu acolo candva, te invidiez, iti urez multa sanatate tie si familiei tale!

| faruitoruldechei566 a răspuns:

Cand joc cs cu varutul meu