| BrD a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza incultii care pun intrebari al caror raspunsuri se pot gasi la cea mai simpla cautare pe google? Sau cei care pun intrebari care s'au mai pus de 1000 de ori pe site'ul asta?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai degraba dezamagit si deprimat decat enervat. Nu cred ca este vorba atat de incultura cat de lene, unii asteapta totul mura-n gura, vezi si cei care spun direct ca nu vor nici macar link-uri. Atat de lenesi sunt unii ca folosesc si minciuni tip "am cautat si n-am gasit pe internet". De asemenea mi se pare ca unii nu au ce face si atunci pun tot felul de intrebari aiurea si fara nici un rost. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ei, nu, ca esti culmea! Tu nu-ti dai seama ce greu e sa cauti pe Google? Acolo trebuie sa scrii cat de cat corect cuvintele cheie. Micii analfabeti nu-s in stare nici numele sa si-l scrie ca lumea si tu vrei sa caute pe Google! Asta e chiar obraznicie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate si pe mine ma enerveaza.
Ori lumea devine din ce in ce mai proasta sau din ce in ce mai lenesa.
ori o fac decat ca sa aiba activitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| pink_7086 a răspuns:

Eeee lenea e mare:-J