| คиค a întrebat:

Eu personal nu mai suport persoanele care incarca site-ul cu tot felul intrebari ale caror raspunsuri le pot afla printr-o simpla cautare pe Google.
Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai mare dreptate. E foarte frustrant. Aici nu suntem pentru a raspunde la astfel de intrebari. Suntem pentru a raspunde la intrebari importante sau eventual sa ne exprimam opinia in legatura cu un anumit lucru ( preferabil de importanta majora ). Sunt multi care ne intreaba lucruri care se gasesc la o simpla accesare a unui motor de cautare. E pacat ca astfel utilizatorii importanti incep a parasi cu siguranta site-ul la un moment dat.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

M-am obişnuit cu aşa ceva. E mult mai uşor pentru ei, pentru că aici pot da mai multe detalii şi nu trebuie să caute ci primesc răspunsuri exacte. TPU e noul google happy. Dar sincer întrebări de genul : " în ce an a murit X?" sunt nu ştiu cum să le spun. Chiar e aşa greu să scrii două cuvinte pe google? Dar na.

| George1510 a răspuns:

Pai am intalnit un user care avea atunci 127 de intrebari puse si 4 raspunsuri si se intreba de ce ii raspunde lumea la misto... M-am saturat de ei, dar nu ie asa: este mai usor aici decat sa pui manutza sa cauti pe google. Lenea asta ce face din om. Ei vor numai mura'n gura. Eu unul nu voi mai raspunde acestor specimene si te sfatuiesc si pe tine si pe toti ceilalti sa nu o mai faca straight face

| Madalina1455684 a răspuns:

Dreptate ai:d

| 1992 a răspuns:

Chiar ca...