| ghineanamaria a întrebat:

Cum vi se par intrebarile a caror raspunsuri pot fi gasite foarte usor pe google? Ce credeti despre utilizatorii care pun asemenea intrebari pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-am spus aici parerea:
http://www.tpu.ro/......re-funda/.
Si normal, nu se putea fara "stupid".
Ce parere am despre acesti utilizatori? Ca majoritatea sunt plictisiti si/sau imaturi. Dar hey, cine's eu, ca sa-i judec?

P. S. Noroc cu functia "Raporteaza".

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu am nimic de comentat, dar sunt sigura ca unele persoane sunt incepatoare, si nu stiu prea multe in folosirea internetului.
Dar noi suntem aici ca sa-i ajutam, si sa-i sfatuim.

Toate cele bune!happy

| DeeDee a răspuns:

Evident, nu stiu sa caute pe googlelaughing
Dar e interesant ca stiu cum sa puna o intrebare pe TPU - sincer, mie mi-a luat mai mult timp sa ma prind cum se face asta decat ce face googlehee hee

| Angelsergiuboy a răspuns:

Nau ce face si pun intrebari aiurea
le este lene sa caute putin pe google
ne dau de lucru dejaba

am raspuns primul daca te-am ajutat 1 funda te rog