| Kl0d a întrebat:

Dece nu mai merge sa trimit raspuns cand trimit asta aparesad :
Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici

4 răspunsuri:
| AHappyDay a răspuns:

Cand ti-ai facut cont pe TPU in mail-ul pe care l-ai primit era un link si deasupra lui scria "confirma adresa de mail. Daca mai ai mesajul de la TPU da pe acel link si gata problema. Daca nu il mai ai apasa pe obtiunea de retrimitere a e-mailul de confirmare. Si dupa aia acceseaza link-ul din mesaj ca sa confirmi adresa de mail. Daca problema nu s-a rezolvat, apasa pe contact(este in partea de sus a paginii TPU) si scrie-i administratorului ce problema ai si ei o vor rezolva.

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai trebuie sa intri pe mail-ul tau si acolo o sa ai un mesaj de la TPU (mesajul de confirmare).si daca nu il ai da click acolo unde iti zice sa trimita iarasi e-mailul de confirmarehappy

| anna9999 a răspuns:

Daca ai primit confirmarea pe e-mail uitate in ea si vezi ce scrie acolo.Si mie mi-a facut asa si nu mi-a venit confirmarea pentru ca am scris ceva gresit la adresa (am pus www, asa imi face peste tot, nu trebuie sa pun www. xxxxxx@yahoo.com si xxxxx@yahoo.com(nu este adresa mea de e-mail), sa te uiti sa nu fi gresit ceva in adresa daca nu a venit confirmarea).

| Kl0d explică:

Acum merge Mersi pentru sfaturibig grin