| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care ati citit cartile The Vampire Diaries cum vi s-au parut?

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Pai la inceput cele 4 carti au fost minunate, dar cu seria cea noua, parca e prea de fairytail... daca ai citi'o pe a 6-a carte(Intoarcerea:Suflete-Umbra),Damon&Elena sunt hoot,dar lumea aia cu globuri,sclavi, animale de toate formele si mai ales vulpiile alea, e prea de kk...mai super erau cand aveau viata de adolescenti si erau in orasul lor cu chestii stranii, parerea mea!