| Veneficiis a întrebat:

Pentru cei care joaca transformice: Cand deschid jocul (de pe site dar si de pe pc, downloadat) si scriu numele de utilizator si parola, dispare totul de acolo, aduca dispare locul unde scriu respectivele, si butoanele ( valideaza, joaca ca musafir, ala cu limba, in fine toate butoanele ) mai putin cel cu numele jocului. ce sa fac?

6 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Inchizi calculatorul si iei o carte de citit.

| Veneficiis explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Citesc cartile cand se incarca jocurile, deci le fac pe ambele, nu trebuie sa il mai inchid tongue

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Veneficiis):

laughing Pe asta n-am auzit-o.

| Veneficiis explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Dar tu ce faci, du-te si citeste-ti cartile si lasane in pace daca nu ai un raspuns folositor

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Veneficiis):

Iar tu du-te si aduna branza.

| Rainbowx3 a răspuns:

Poti sa te joci Ledformice sau Heromice! Sunt foarte tari amandoua, dar iti recomand Ledformice ( e server roman ). Distarctie placuta si bafta la cheese! Funda? big grin