| noink a întrebat:

TPU! ajutor! va rog sa imi ziceti daca chiar creste ( adica ma rog, prinde forma de pe amalaj sau din reclama) acea INIMIOARA DE CRISTAL de la D-toys...ma rog am 11 ani si vreau sa o cumpar mamei mele si e cam scumpa... da nu prea conteaza pretul daca chiar functioneaza.Nu vreau raspunsuri cu ar fi: daca citesti instructiunile! Nu stiu daca e chiar potrivita categoria

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

Da cred ca creste
da nu trebuie sa creasca pentru ca pui intr-o forma de inima o inimioara apoi inca in ceva. sper ca te-am ajutat