| Aurelian12345 a întrebat:

Peste 3 luni fac 17 ani si as vrea sa imi cresc in inaltime 10 cm. Am stat aproape 2 saptamani atarnat la bara am jucat si fotbal si am crescut 1 cm. As putea sa mai cresc inca 10? Ce ar mai trebuie sa fac sad

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să faci, înot, baschet, volei. Astea ajută! Baftă!

| BOGDAN a răspuns:

Depinde din ce familie te tragi big grin... rasa, pardon

| neamtzu92 a răspuns:

Pia sa mai stai atarnat 20 de saptamani...

astra cu crescutu nu o putem controla noi... daca e sa cresti cresti daca nu nu totul depinde de geneticawinking

| MaryNepotu a răspuns:

Nujtiu sa stai cuminte baiii nene la 17 ani ai idei din astea traznite? ALOOOOOO NU MAI EJTI COPILL FRATEEE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e posibil un lucru ca asta. fii totusi realist, daca s-ar putea rezolva problema asa repede, n-ar mai exista oameni mici de statura( nu ma refer la cei care sufera de nanism, aia e cu totul alta problema).

| Stefanbr a răspuns:

Se poate, dar foarte greu, iar 10 cm sunt prea multi intr-un asa timp scurt. exista o carte pe net "How to naturally increase your height" ce da rezultate frumoase, dar 10 cm sunt mult prea multi parerea mea

| lyvyu_7322 a răspuns:

Simplu, te apuci de inot si iei niste vitamine de crestere dar nu iti garantez ca vei creste 10 cm in 3 luni.