| asd9 a întrebat:

Ce idei aveti sa pot creste? Marturisesc, ca fac polo de 7 ani si stau atarnat in bara in fiecare zi,dar de un timp destul de lung nu am mai crescut din pacate, in acest sport am nevoie de o inaltime mare mia ales de postul care il joc.Am 1,78 cm si 78 kg as vrea sa mai cresc macar pana la 1, 85 pb ii ca am 17 ani si 5 luni, ce samse as mai avea sa obtin inaltime dorita?

3 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Nu stiu daca o sa poti sa cresti usor, vorbeste cu medicul tau de familie, poate exista anumite tratamente care iti permit sa mai cresti, totusi ai o inaltime buna happy

| Moonster a răspuns:

Frate, eu am 16 ani ai am 1, 65 cm si nu mai zic nimic, da tu ca ai de acum 1, 80 tot nu iti ajunge...

| RockNotDead a răspuns:

Trebuie sa te ocupi cu baschetul, pe mine m-a ajutat sa cresc dar cred ca pentru virsta si greutatea ta esti destul de inalt