| DamiPapucii a întrebat:

Peste doua saptamani voi merge in excursie la multe Brasov.Cu ce sa ma imbrac?

3 răspunsuri:
| wimpyannya a răspuns:

Pentru munte este de preferat ceva lejer, avand in vedere ca este si vara, poti purta pantaloni scurti cu jampiere care sa iti protejeze pielea impotriva diferitelor ierburi buruieni etc, adidasi asortati, un tricou larg, este mai shik si un hanorac bineinteles care sa se asorteze cu tinuta pe care o vei aborda. Bineinteles este de preferat sa ai la tine si o pereche de pantaloni lungi.

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Un costum de baie si multa frisca

| Mirel_8882 a răspuns:

Pai aicea e cald, ramane de vazut ce vrei sa faci aicea, si cum va fi si vremea!