| geani_6822 a întrebat:

Peste putin este majoratul meu. vreau sa inchiriez un local dar nu am nici o idee ce bauturi sa aleg. jumatate din prieteni nu prea le au cu bautura. baietii c parere aveti? sunt fata si.nu prea le am cu bauturile

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Un sfat daca vrei sa nu iti strice astia petrecerea ia mai putine bauturi alcoolice sa nu se imbete aia si sa faca urat

da-mi si mie fuda pls big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa alegi clasicul. Jack Daniel's, Absolut Vodka si vin de care vrei. Mai poti daca iti permiti sa servesti tequila, cocktailuri si neaparat sa ai pe langa Red Bull si suc natural. Bafta!

| VreauMacaroane a răspuns:

Whisky,vodka,tequilla + suc portocale si energizant! Cu moderatie ca asa e bine!

| Ciomolunga a răspuns:

Deci eu iti spun din propria experienta sa iti muuulta bautura ca o sa bea toti doar nu stau ca momaile si se uita la sticla de whisky laughing