| Adina a întrebat:

Poate afla tata spre exemplu, ce vorbesc si cu cine pe mess? Daca nu e setat? :]

6 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Daca arhiva nu e setata sa se salveze nu poate vedea.

Bineinteles, raman totusi niste variante "neortodoxe" prin care poate afla: instalarea unui keylogger(un programel care inregistreaza absolut tot ce tastezi). Dar de obicei programele astea sunt folosite doar de hackeri asa ca ma indoiesc ca tatal va instala unul. Poti sta linistitwinking

P. S Mai bine fa-ti alt ID de care nu stie el si ai rezolvat permanent problema.

| stresat a răspuns:

Daca ai setat sa iti salveze messul arhiva, poate sa iti citeasca arhiva cu un messenger archiver decoder. daca nu ai bifata optiunea, nu iti poate citi arhiva in nici un fel dupa ce ai inchis messul

| stresat a răspuns:

Daca ai setat sa iti salveze messul arhiva, poate sa iti citeasca arhiva cu un messenger archiver decoder. daca nu ai bifata optiunea, nu iti poate citi arhiva in nici un fel dupa ce ai inchis messul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur happy si daca e setat afla big grin e un program care decodeaza arhiva din calculator si vede tot ce s-a vorbit in computer : sfatul meu foloseste meebo happy

| ioana147 a răspuns:

Da normal. Poate sa downloadeze un program de pe net carea salveaza tot ce ai vorbit cu si cu cine si astfel afla totul :-ss.

| CDDRelocation a răspuns:

E posibil sa ai instalat un program pe calculator care arata mai mult decat arhiva de messenger. Cu ajutorul acestui program poate vedea absolut tot ce tastezi tu la calculator. Din pacate e foarte greu sa-ti dai seama unde sau daca ai acest program instalat! Ai grija ce vorbesti/tastezi in general!

www.cddrelocation.ro

Întrebări recente