| cFlorin a întrebat:

Pot juca FIFA 08 in retea fara internet? Am doua calculatoare in aceeasi camera. Daca da cum?

7 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Da poti. In modul LAN (in retea). Fie conectati calculatoarele prin IP-uri, sau varianta mai simpla instalati amandoi un program de retea virtuala http://download.cnet.com/......87948.html

| Cosminutzz22 a răspuns:

Nu nu poti dar daca vrei sa joci ori ce fifa in retea trebuie sa ai clicknet il pti lua de la Rom Telecom pentru ca si eum clicknet si ala este pentru online(retea sa joci) merge pe ori ce fifa sau formula dacai auzitsau san andreas cum am zis eu il am jocfifa11 cu el am apelat la Rom Telecom si mi la dat gratuit si merge...
Incearca si tu programu se numeste clicknet cum am mai spus adica ar insemna retea asta joci cu cine vrei din toata lumea
Bafta trebuie sati mearga 100%.happy
Funda?happyva rog

| boogdan91 a răspuns (pentru Cosminutzz22):

Ce-i cu tine ma idiotule? Ce's cu balivernele astea?
@ E asa cum ti-a spus alex.

| Cosminutzz22 a răspuns:

Pai da mai binei merge asa asa nu cade netu veci cum am zis eu sil iei gratis de la Rom Telecom
a si prin lan nu poti juca cu toata lumea doar cand iti scrie ONLINE cum scrie mie decii...

| Cosminutzz22 a răspuns:

laughingesti prost ma ii trebuie cliknet ca sa joace ONLINE(in retea )il cumpara de la Rom TElecom grtatis ce dracu tu nu sti nimiclaughingLOL

| Justmed a răspuns (pentru Cosminutzz22):

Daca in cumpara cum e gratis laughing)

| Cosminutzz22 a răspuns:

Il da de la Rom TElecom desigur daca suna...