| Bia_6294 a întrebat:

Prietena mea este foarte suparata din cauza unui baiat si eu nu stiu cum sa o mai consolez, vreau sa stie ca sunt alaturi de ea secunda de secunda, insa nu stiu cum sa o mai fac.

2 răspunsuri:
| midiots a răspuns:

Si un prieten de-a meu o fost in situatia asta si culmea, am reusit sa-l "vindec" repetand de cateva ori vorba asta.

"MA! Mai las-o dracu de fata ca oricum era proasta si urata"(tu aici ar trebui sa ii spui de baiatlaughing)

| geo691 a răspuns:

Trebuie sa ai atragi atentia sa faceti ceva in care va implicati (un curs de dans, sa jucati tennis de camp, la cinema, la restaurante, la discoteca, club) in general ceva care ai ocupa timpu si o face sa nu se mai gandeasca la el. Ferestete sa ai aduci aminte de el sau sa discutati de relatiile altora, incurajeazo sa mearga mai departe.