| Fritsa a întrebat:

M-am certat cu un baiat din cauza lui ca m-a barfit si eu am aflat dar el nu stie ca am aflat ca ma barfit si m-a facut de cacao.In fine intr-o zi m-a sunat dar i-am inchis ca eram suparata pe el, si in plus am avut si treaba. A fost ziua lui si i-am zis la multi ani.Cred ca am fost singura lui prietena de la bunici(el sta in alt oras) care i-a spus la multi ani.
Ps :Am uitat sa zic ca lui ii place de mine si mie de el dar nu am fost impreuna si nici nu vreau sa fim din diferite motive.

2 răspunsuri:
| BrokenBarbie a răspuns:

Si unde ai avea nevoie de un sfat c anul imi dau seama
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ti se para rautacios ce-ti zic. dar in legatura cu ce vrei sa te ajutam? nu ai specificat nimic.laughing