| dyenutzadyana a întrebat:

Pt fete:cum cuceritzi un baiat care va place?
pentru baieti:cum v-ar placea sa va cucereasca o fata?tongue
hee heenu stiu c imi veni cu intrebarea asta... ora e d vina...

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu il las pe el sa ma cucereasca, eu doar ma las cucerita. daca e cazul, si atunci.cu greubig grin! Sunt naturala, vesela, prietenoasa, sociabila.si nu fac nici un pas, consider ca fata e cea care trebuie sa astepte si baiatul sa ia initiativa.Si pana la urma, asta e placerea lor, de-a cuceri o fata, de ce le-as rapi-o?

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cum poti cuceri un barbat? Prin simplitatea comportamentului tau si de exemplu pe sotul meu l-am cucerit si prin inteligenta mea.

assiris
| assiris a răspuns:

Nu sunt fata deci nu stiu sa raspund la prima intrebare.
La a doua sincer nu mi-am dorit niciodata sa fiu cucerit de o fata. Mi s-a parut ceva de prost gust, total neinspirat si am tratat gestul respectiv ca atare. Sa se lase cucerita da, si cu cit mai greu cu atit mai interesant pentru mine. Nu uitati fetelor ca baietii au in gena lor spiritul de vanator inca din timpul epocii de piatra si acest gest al fetei pentru cei ce se considera barbati este ca si cum ar merge prin padure si deodata apare o caprioara care vine la picioarele lui si se sinucide. Asta nu e vanat. Ce pescar se duce in delta cu barca plina de undite si scule de pescuit si se bucura sa-i trinteasca un pescar 20-30 de pesti prinsi de el. Pescarul nostru cu ce se mai poate lauda?

| Dl.Inginer a răspuns:

Eu incerc sa fiu original, sa ma fac placut si ii spun direct ca imi place.

| amstaff a răspuns:

Probabil o sa cataloghezi raspunsul meu drept unul stupid.amuzant.nu-mi pasa! eu nu simt absolut nimic pentru nici o fata! daca va vin glume in cap s stiti k nu sunt gay!(as ucide toti barbatii gay)

| dyenutzadyana explică:

Am un prieten care nu le prea are cu vrajelile...si daca invita o data o fata la un suc si nu vine nu mai insista...decistraight faceoricat d mult i-ar placea fata...hee hee
si baiatul e chiar un tip d nota 10:X... dar nah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum cuceresc un baiat?
pai ma imbrac provocator, ii fac ochi dulci(adica ma uit la el cum nu m-am uitat la nimeni), ma bag in vorba cu el, il fac sa rada, si nu stiu ce sa mai zic
MULT SUCCES

| lidika a răspuns:

Datzi sa va spun si eu una.) si mai buna.) Am un prieten de vreo 6 luni.) si sunt pur si simplu topita dupa el.) imi place la nebunie si toti prietenii mei stiu asta.) toti cand ma vad prima intrebare pe care mi-a dau este(liA da unde tzii iGor?) deci da, iGor se numeste. sa va povestesk intimplarea me.) destul de amuzanta.) deci in aceasta vara am facut kunostintza si el tot ma lua asa cu iubire, papusa.) si da, ca orice fata am inceput imi face asa niste vise.) dupa care am inceput a ne vedea mai des.) el era prieten cu un baiat din grupul meu de prieteni.) era chiar intr-un bloc cu el.) toti imi spuneau sa-i dau cumva de intzles ca-l plac.) dar eu nu prea aveam kurajul.) sincer, prietenii mei ramineau miratz ca eu nu pot sa fac asta.) eu de firea mea sunt o persoana kapabila de oricd.) cu un simtz al umorului extraordinar.) tuturor sincer le place compania me, dar, ca sa nu ma laud prea mult va zic ca sunt o adevarata pakoste pentru parintz.)dec. kontinuam povestea. kiteva zile nu prea l-am vazut.) si ii duceam un dor.) va imaginatzi.) dupa care odata din intimplare niam cam sarutat.) adica o singura data.) si atunci.) intzelegetzi voi.) dupa care disparuse.) toata vara vb cu el.) o tzinea tot cu iubirea si.) uite ca cand s-a inceput scoala el cam nu prea eshia asa in ograda.) mai mult pe acasa.) sincer muream.) nul vazusem de vreo luna si ceva.) si uita ca un prieten de-al meu ma mintzise cum ca-i spuse lui kal plac.) si eu am hotarit sa actionrz.) mi-am dat seama ca daca tak.) toul va ramine monoton. adevarat.) Kind l-am vazut i-am spus.( Vai iubire. da unde-ai disparut. _ mi-a fost asah un dor de tine. de atita timp nu ne-am vazut. )_ l-am imbratzishat asa strins strins si uite ca am inceput conversatzia.) da.) amers.) nu sunt deloc dezamagita de ce am facut.) sfatul meu este sa-i atakatzi pe baieti exakt ASHA KUM O FAQ SHI EI. _ EU i-am facut jocul.) l-am luat cu iubire. si uite ca a mers.) acum avem o ralatzie si totul e ok.) Spor feletor.) de fapt baietii sunt niste sensibili.) asta e. cum sal cuceresti? Zimbeshtei,,, fii naturala.) si atakal cu propriile lui metode,, la min a mers.)