| PufDePlop a întrebat:

Hey!, am 2 intrebari pentru fete:cum ar trebui sa fie baiatul perfect pentru voi?, si ce va atrage la un baiat, intrebare pentru baieti:cum ar fi fata perfecta pentru voi?, ce va atrage la o fata :X

Răspuns Câştigător
| Cristinutzzzza a răspuns:

Nu e important cum arata sau cum tiai dori sa arate! candva ziceam si eu ca imi doresc un baiat cu ochi albastri si blond dar acum am o relatie de 2 ani cu un baiat brunet ochi caprui si il iubesc maxim! nu conteaza decat cum e el la comportament.degeaba e frumos daca nu se comporta frumos nu vb frumos.Sunt f multi baieti frumosi si isi bat joc de fete si sunt afemeiati.Insa sunt si baieti frumosi calumea(se poarta frumos cu o fata, vb frumos cu ea o apreciaza) e adevarat ca un baiat timid nu are cum sate atraga ca e timid insa nici prea tupeist nu e bine.trebuie sa aiba putin din fiecare sa aiba bun simt si sa fie amuzant! fundabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Fata ideala? La cate pretentii as avea de la ea, totodata, mi se pare atat de simplu...

| Irinaa16 a răspuns:

Hmmm.in zilele de azi baieti frumosi sunt plini de ei si nu vad la o fata decat fund si tzate.Pentru mine barbatula ideal ar fi:fizic-Ian Somerhalder laughing) si moral-Paul Weasly (stefan salvatore) PS.sunt primii care mi-au venit in minte laughing)Anyway, conteaza frumusetea sufletului nu cea exterioara pentru ca ea trece odata cu varsta!

| qAnimee a răspuns:

Pentru` mine`. Baiatul` perfect moram mi-ar place sa fie : jmecher, amuzant, mistocar, gagikar laughing si libinos laughing. Fizic: blond cu ochii albastrii :X

| ieuuu a răspuns (pentru qAnimee):

Cea mai tarelaughing))))...blond cu ochii albastrii incantat

| YoMadafakar a răspuns:

Idealul meu in viata e femeia cu mustata si punct! laughing