| PotatoMustDie a întrebat:

Random question:
Daca ai trai intr-o lume plina de zombii, alaturi de cine ai lupta?

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Pe Cheloo, as lua o zombaloaica de 19 ani virgina si as devenii necrofil cu actelaughingm-as baricada intr-un bloc si cu luneta pac pac

10 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Alături de Finn şi Jake, ce ştii tu.

| PotatoMustDie explică (pentru Holocaust):

Sincer sa fiu stiu. Daca si eu as fii mai mic, l-as lua pe Imparatul Ghetii ( am cautat pe net laughing ).

| Denis777 a răspuns (pentru Holocaust):

Foarte tare eu il iau pe Jake imi plac ochi lui(ce zoofilic suna)ne baricadam cu printesa gumita in casa din copac ii impuscam cu luneta apoi ne urcam pe unicubeu, mergem in pestera (cum o chema pe vampiroaica aia?)la vampiroaica si adunam tot regatul U si facem un macel.Ador desenul alalaughing, si nu renunt la zombaloaice dupa razboi pastrez vreo 5 acasalaughing

| Holocaust a răspuns (pentru PotatoMustDie):

Dacă şi tu ai fi mai mic? Dar tu câţi 12 ani crezi că am?laughing

| Holocaust a răspuns (pentru Denis777):

*http://i.imgur.com/EaoaT.gif *
Îmi place cum gândeşti.:)) Iar când zici vampiroaică, probabil te referi la Marceline.
Quick, give me a high five!

| Denis777 a răspuns (pentru Holocaust):

Marceline,cum puteam sa uitlaughing acele desene erau foarte amuzante chiar daca nu erau cine stie ce,nu aveau o poveste in genul duel masters sau bakugan,toate intamplarile se petreceau fara sa aiba vreo legatura,asta imi aduce aminte de desene clasice(ed, ed si edy, curaj, negrele aventuri ale lui billy si mandy, etc.)si foarte tare imaginealaughing asteptam invierea mortilor si apoi la macel!laughing

| Mangustă a răspuns:

Distributia din The Expendables 2 nu suna rau :-? Ma rog, fara Lundgren, nu-mi place tipu ala. ( http://movie.mthai.com/......poster.jpg )

| Musique a răspuns:

N-aș lupta.
N-ai spus că mă atacă.

| PotatoMustDie explică:

Eu i-as alege pe Chuck Norris si Bruce Willis.

| LetalShot a răspuns:

Alaturi de sonic x si shadow plus chuck norris si finn and jake