| Doru1 a întrebat:

Sa spunem ca ai avea un test la indemana pe care l-ai da peste cateva zile ce ai face:
ai fi dispus sa completezi testul iar in ziua testului sa iei nota 10 chiar da tu nu esti prea bun la materia respectiva?

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

L-as completa dar la test as gresi "accidental" ceva de o, 5-1 punct pentru a lua o nota buna, pentru a nu sari la ochi si mai ales ca sa nu ma mai simt mustrata de constiintawinking

succes la testul de peste cateva zilelaughing

7 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Normal.

| ZoeyMe a răspuns:

Ai putea ruga pe cinvea sa-l citeasca si sa-ti puna unele intrebari asemanatoare sau sa te indrume in legatura cu ce sa iti repeti.Succes!

| Asiryx a răspuns:

Clar, urmaresti interesele la scoala nu etica!

| Hirako a răspuns:

Pomana e mereu binevenitawinking

| Doru1 explică (pentru Hirako):

Multumesc
este adevarat

| Scarlett01 a răspuns:

laughing)Pai de ce nu? As da totusi un raspuns gresit.Si altora li se intampla asta...anul trecut am avut toate raspunsurile tezei la bio si nu am ezitat sa le folosesc, deci BAFTA MULTA!winking

| Doru1 explică (pentru Scarlett01):

Multumesc asa am facut