| conquerall1918 a întrebat:

Buna TPU.
Am lasat un loc liber in carnet pentru o nota...deci am scris data si am lasat restul spatiului liber ptc doamna profesoara nu isi mai aminteste ce nota am luat la un test.
Faza e ca,am uitat ca e un spatiu gol pentru nota si a trecut doamna profesoara de matematica nota la materia respectiva, si nici macar nu am facut matematica in ziua in care am dat testul.
E ceve grav? Se poate corecta? Numai sa nu imi dati in cap, atat va cer.

Fundita

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este absolut nici o problema, carnetul de note este numai pentru tine si pentru parinti, asa ca iti poate trece nota in contuinuare, chiar daca o sa fie cu o data anterioara celorlalte note.