| Irinaaaaaaa a întrebat:

Saaaaalut:3. vreau sa imi iau si eu whatsapp pe telefon (am HTC rhyme daca ajuta cu ceva) dar nu am minute, iar atunci cand imi cere sa bag numarul de telefon imi trimite Vodafone'ul mesaje intr'una ca nu mai am credit. alti prieteni n'au minute si n'au avut nevoie de credit sa'si faca whatsapp. ma puteti ajuta cu ceva? va rog mersiiii
>fundooooooooi:"

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Whatsapp foloseste internetul, chiar daca prietenii tai au terminat minutele alocate tot au GB de net, altfel nu are cum sa functionze, daca vrei sa iti descarci programul trebuie sa incarci telefonul si sa ai extraobtiune cu net

| LoveisLouder44 a răspuns:

Ia-ti cartela si o sa iti mearga Whatsapp-ul. Serios.
Bafta! Funda?! puppy dog eyes

| turceni12345 a răspuns:

Baga o cartele de Orange fara credit si merge funda?