| Irinaaaaaaa a întrebat:

Saaaaalut:3. vreau sa imi iau si eu whatsapp pe telefon (am HTC rhyme daca ajuta cu ceva) dar nu am minute, iar atunci cand imi cere sa bag numarul de telefon imi trimite Vodafone'ul mesaje intr'una ca nu mai am credit. alti prieteni n'au minute si n'au avut nevoie de credit sa'si faca whatsapp. ma puteti ajuta cu ceva? va rog mersiiii
fundoi♥

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Iti trimite mesaj ca nu ai credit pentru a activa net-ul incearca sa il conectezi la o retea wi-fi.