| aNNa_5162 a întrebat:

SAL.as dori sa-mi iau internet portabil de la romtelecom desi am deja abonament tot de la romtelecom...as vrea sa stiu de unde pot cumpara modem cu cat si cat ma costa pe luna? dau fundita...happy
P. S.:SUNT DIN CLUJ

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Anna varianta optima este urmatoarea : suni la romtelecom persoane fizice le spui ce vrei si in citeva minute iti vor raspunde la toate intrebarile tale. Valoarea abonamentului, costul modemului (aproximativ 50% din cost este suportat de romtelecom daca faci abonament-eu am platit circa 25 de euro).
O a doua varianta este sa mergi la Romtelecom in Piata Marasti si un consultant te va ajuta sa alegi varianta optima.
O a treia varianta este sa culegi informatii de pe site-ul Romtelecom partea de abonamente internet-persoane fizice, www.romtelecom.ro.
Eu iti doresc mult succes!

| andra_5280 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu un reprezentant de la Romtelecom si iti va spune cat te costa. Modemul ti-l dau ei.

| Dan1992 a răspuns:

Ana eu sunt agent de vanzari la romtelecom. daca vrei te pot ajuta.cu ce-a mai mare placerebig grin:d