| remotevision a întrebat:

am si o intrebare tocmai ce m-am abonat la romtelecom si am primit pentru internet un router vreau sa stiu daca se poate sa am si router-ul si sa mai primesc un modem portabil de tip USB la acelasi abonament.
P.Sbig grinaca stie cineva rog sa ma ajute sa imi spuna daca se poate sa le am pe amandoua la acelasi abonament.

3 răspunsuri:
| MissCrissuli a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa suni la Romtelecom sa intrebi big grin?

| SummerT a răspuns:

Trebuie sa platesti in plus, daca ar fi fost inclus in abonament ar fi venit impreuna cu modemul pentru pc.
Nu sti ca nimic in Romania nu e pe gratis?

| remotevision explică (pentru SummerT):

MS pentru raspuns si nu ma deranjeaza sa platesc adica sa cumpar modemul dar nu vreau sa fac alt abonament. Oricum mersi.