| 123456 a întrebat:

care imi zice si mie de ce azi am baut foarte multa apa?straight face si mi se face sete mereu. nu cred ca am mancat ceva foarte sarat. ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| jan33tt a răspuns:

E ft bine sa bei apa.probabil esti deshidratata sau dc ai mancat ceapa sau varza calita ti e sete.dar sa nu te abtii sa bei apa.e ft bine sa bei cat mai multa.

4 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Nu poate fi din cauza ca ai mancat sarat.Este de-ajuns sa mananci o mancare destul de "consistenta"pentru ca sa-ti fie sete toata ziua!

| vader a răspuns:

Incercati sa va masurati glicemia cei care va e cam sete toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, si mie mi se intampla, dar mai tot timpul...Hmmm thinking

| anaasmilee a răspuns:

Cat ani ai?