| Iulia_2256 a întrebat:

De ce noaptea imi este atat de sete. Poate am mancat ceva sarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Setea in exces poate fi semn de inceput de diabet din cate am inteles... nu neglija sau tine cont de ce mananci seara...

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mie noaptea imi e pofta de sex. Fiecare cu cel doare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar noaptea nu dormi? Păi, probabil că în timpul zilei nu ai băut suficiente lichide.