| JaneEyer a întrebat:

Ce carte credeti ca as putea citi? M-as apuca de "Curtezana" insa o citeste sor'mea.Pana termina ea ce carte as putea citi? Dar nu gen "Ciresarii" sau alte carti asemanatoare, pentru ca le urasc. Vreau gen Amurg, Harry Potter...Nu stiu.Am citit multe carti.Nici de Agatha Christie pentru ca ma plictisesc.Chestii mai fascinante.Ms.Funda:*

3 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Incearca Sandra Brown, mie mi-au placut happy

| KidoSmart a răspuns:

De la Casa Noptii tot cu vampiri sunt putin mai scumpe dar merita cu desavarsire. Si jurnalele vampirilor.(cartile cu vampiri sunt genial de bestiale)laughing

| Tibi_4641 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor. happy Seamana putin cu Amurg. sunt chiar mai interesante. tongue Mie unul mi-au placut foarte mult.
Darren Shan- Circul Orrorilor -> Tot cu vampiri, am citit de 2 ori carte asta. Continuarea e,, Ucenicul Vampirului" si,, Tunelele Sangelui " Nu sunt foarte mari, nici foarte scumpe.

Întrebări recente